BlogPodcastPolskiPoznaj siebie - artystęTwój głosTwój umysł003: No i co z tym śpiewaniem? Wyznacz sobie cel i sprawdź czy to dobra droga!

29 listopada 2019

Wszystko co w życiu robimy ma jakiś cel. Myjemy zęby, aby mieć je zdrowe, jemy, aby nie być głodnym, uczymy się, bo chcemy sobie zapewnić przyszłość. A czy zastanawialiście się kiedyś co z tym śpiewaniem?

Wiem, że kochasz śpiewać, tak jak ja! Tylko dlaczego to robisz? Wiesz? Im szybciej się dowiesz i wyznaczysz sobie cele, tym lepiej dla Ciebie! Zanim więc zaczniesz słuchać podcastu, pobierz pierwsze zadanie i bardzo dokładnie wybierz jedną z trzech dróg, po czym zapisz odpowiedzi na pytania.

Zadanie 1. Dokąd zmierzasz?

Jak już będziesz gotowa czy gotowy z odpowiedziami, wysłuchaj co mam do powiedzenia w podcaście. Kilka podpowiedzi i rad, do każdej ze ścieżek. Jednak to nie koniec! Aby sprawdzić siebie, proponuję Ci KALENDARZ ADWENTOWY! Tak właśnie ? 24-dniowy planner, który zadziała niczym monitoring.

Zadanie 2. Kalendarz adwentowy wokalistów

Wszystkie instrukcje jak z nim pracować masz podane w podcaście. Jego celem będzie zweryfikowanie tego, co myślisz na temat swojej pasji i czy cele dobrze zostały wyznaczone ? Zadanie 3 pojawi się 24 grudnia! Owocnej pracy 😀

Loading...

Contact

Magdalena Wójcik-Gugulska
tel. 0048 884 032 999
email: gugulska.shop@gmail.com

© 2023 Magda W. Gugulska. All rights reserved.