BlogPolskiPoznaj siebie - artystęTwój głosTwój umysłPodsumuj swoją pracę! – finał adwentowego wyzwania

24 grudnia 2019

Nadszedł finał Waszej ciężkiej pracy! Czy kalendarze adwentowe zapełnione? ? Mam nadzieję, że tak!

Jeśli dowiedzieliście się o kalendarzu dużo później i chcecie podjąć wyzwanie, to nie ma limitów czasowych. Wystarczy trzymać się wszystkich instrukcji, a na koniec sięgnąć do tego podsumowania – świątecznego prezentu ?

No to zaczynamy!

1. Ściągnijcie sobie zadanie finałowe i wydrukujcie lub uzupełniajcie w wersji cyfrowej:

Podsumowanie wyzwania

2. Uzupełnijcie bardzo dokładnie zgodnie z Waszymi kalendarzami, a także instrukcjami:

STEP 1: każdy kawałek koła to jedna godzina, czyli 60 minut. Jest ich 24, bo tyle było dni w kalendarzu. Zaczynanie obojętnie w którym miejscu, ważne jest to, aby zakolorować dokładnie tyle ile żeście ćwiczyli i nie robić przerw pomiędzy dniami, na przykład:

15 minut – zakolorowana 1/4 kawałka
30 minut – 1/2 kawałka

Fajne by było jakbyście używali różnych kolorów. Przerw nie robimy po to, aby można było podliczyć punkty. Punkty liczycie na podstawie zamalowanych kawałków – tyle ile macie zamalowanych, tyle punktów. Maksymalnie można zdobyć 24 punkty (zamalowanie całe koło) jeśli suma Waszego ćwiczenia będzie wynosiła 24 x 1 godzina ?

STEP 2: to dodatkowe aktywności związane ze śpiewaniem. Każda ma przypisaną ilość punktów, wystarczy więc wpisać ile razy co było wykonane i podsumować. Zgodnie z kalendarzem i moimi namowami, minimalna suma punktów wynosiła 11 ( 3 x inhalacje, 3 x świąteczne śpiewanie, 1 x nagranie ćwiczenia, 1 x nagranie świątecznej piosenki, 1 x poćwiczenie z vlogiem na Mikołajki). Mam nadzieję, że macie dużo powyżej 11 punktów! ?

STEP 3: tu niestety pojawiają się punkty ujemne (oby było ich jak najmniej). Jeśli wśród Waszych wymówek pojawiły się te przeze mnie wspomniane, to wpisujecie ich ilość i znów podliczacie punkty. Choroby i obowiązki szkolne/pracowe mają wartość zero ?

STEP 4: podliczenie ilości wody! Każdy poziom na narysowanej szklance jest równy 2 litrom. Przypomnę, że każda kropla na Waszych kalendarzach stanowi jedną szklankę wody, tak więc 4 krople to 1 litr, 8 kropli to 2 litry, czyli zamalowany cały pasek. Podliczcie wszystkie zamalowane krople w całym kalendarzu i podzielcie przez 8, a wyjdzie Wam ile poziomów w szklance należy zamalować. I znów, ile pasków, tyle punktów ?

NA KONIEC: wielkie podsumowanie! dodajemy: punkty kroku 1, 2, i 4, a następnie odejmujemy punkty kroku 3 i mamy wynik!

3. Wróćcie proszę teraz do pierwsze testu z poprzedniego wpisu, tutaj dla przypomnienia:

Zadanie: Dokąd zmierzasz?

Którą ścieżkę żeście wybrali?

4. Nie ma twardych granic punktowych tego podsumowania, ale:

a. jeśli wyszło Wam dużo mniej punktów niż ich minimum (60 pkt), to zdecydowanie podążacie pierwszą ścieżką, a śpiewanie jest tylko dodatkiem do tego czym jeszcze się zajmujecie. Fajnie, że sprawia Wam radość ?

b. jeśli jesteście blisko minimum 60, to druga ścieżka jest Waszą drogą, chcecie poświęcić czas swej przyszłości, a to śpiewanie wciąż powraca, co? ?

c. jeśli jesteście daleko ponad minimum, to zdecydowanie jest to level hard, fully prof! Trzecia ścieżka i inwestowanie w swój wokalny rozwój ?

I teraz jeśli wybraliście na początku grudnia ścieżkę, która w ogóle nie pokryła Wam się z ćwiczeniem i poświęcaniem czasu wokalnemu rozwojowi, to nic się nie dzieje! Wręcz przeciwnie, macie szansę teraz to przemyśleć, poznaliście bliżej swoje potrzeby i motywacje jakie Wami kierują. A więc może czas na zmiany i nowe działania? Nowy Rok to przecież idealny moment na to! ?

Cieszę się, że jesteście ze mną  i trzymam za Was mocno kciuki <3

P. S. Poniżej przykładowo uzupełnione podsumowanie:

Loading...

Contact

Magdalena Wójcik-Gugulska
tel. 0048 884 032 999
email: gugulska.shop@gmail.com

© 2023 Magda W. Gugulska. All rights reserved.