Emeraldia Musical

Emeraldia to spektakularne widowisko muzyczne dla dzieci i młodzieży, wystawiane przez dzieci i młodzież. Czerpie ono z dorobku irlandzkiej kultury, tradycji, muzyki i tańca.

Podczas spektaklu widzowie mogą usłyszeć tradycyjne irlandzkie utwory w nowych aranżacjach, nasycić oko trudnym i zjawiskowym tańcem irlandzki w oryginalnych choreografiach, przenieść się do magicznej krainy dzięki wizualizacjom, kostiumom i scenografii, śmiać się i wzruszać, a przede wszystkim oddać się fantazji. W Emeraldii występuje ponad 50 artystów, którzy dają z siebie wszystko śpiewając, tańcząc i grając. Na scenie można podziwiać specjalnie szyte stroje, zmieniane w trakcie widowiska, magiczne makijaże, zaskakujące ozdoby i biżuterię. Zadbaliśmy o najdrobniejszy szczegół.

Podczas przedstawienia widzowie będą mogą usłyszeć tradycyjne irlandzkie utwory jak na przykład: “Oh Danny Boy”, “The Lord of the Dance”, “The Butterfly” czy “Siúil A Rún”, ale także autorskie kompozycje, wsłuchać się w brzmienie tradycyjnych irlandzkich instrumentów, zobaczyć oryginalne choreografie jigów i reelów, podziwiać stroje i scenografię. Porwiemy każdego do krainy wyobraźni przynajmniej na 1,5 godziny.

Możesz zamówić naszą płytę i broszurę:

Loading...

Contact

Magdalena Wójcik-Gugulska
tel. 0048 884 032 999
email: gugulska.shop@gmail.com

© 2023 Magda W. Gugulska. All rights reserved.