BlogPodcastPolskiPoznaj siebie - artystęTwój głosTwój umysł001: W drodze do bycia wokalistą… czy samo śpiewanie wystarczy?

22 października 2019

Zapewne jesteś na początku swojej drogi, uwielbiasz śpiewać, ćwiczysz, pracujesz nad piosenkami, a zawsze coś Cię hamuje? Nie jesteś w tym sama lub sam!

Wielu moich uczniów ma naprawdę świetne warunki wokalne. Część z nich ćwiczy codziennie, bo tak powinno się ćwiczyć ? , część jak im się przypomni, a część tylko ze mną. Jednak wszyscy chcą to robić na jak najwyższym poziomie, a zazwyczaj brakuje im czasu, sił czy mobilizacji. Inni znów pomimo ciężkiej pracy nad sobą borykają się z porażką podczas występów, przesłuchań czy konkursów. Tłumaczą to zazwyczaj niedostatecznym talentem, co jest totalną bzdurą!

Postanowiłam więc, obok prowadzenia zajęć wokalnych, że czas zacząć dostarczać Wam nie tylko wiedzy technicznej z zakresu emisji, technik czy stylów (tego jest od groma na internecie, choć trzeba selekcjonować co jest dobre dla nas), ale wiedzy, która pomoże Wam zajrzeć trochę głębiej niż do krtani ? Otwieram więc serię motywacyjno-inspiracyjną, której celem będzie praca nad sobą samym i konsekwencją w działaniu, pokochanie siebie, a także odnalezienie i wykreowanie własnego JA scenicznego.

Forma jaką wybrałam jest najwygodniejszą z możliwych! Nie musisz na mnie patrzeć, ani nie musisz czytać! W autobusie, na przerwie, przy śniadaniu, gdzie chcesz… zakładasz słuchawki i odpalasz! Pierwszy odcinek wprowadzający, jeśli uznasz, że tego Ci trzeba, wpisz się na newslettera, aby zmotywować się do spełniania marzeń! <3