Prepsy

PLAN TYGODNIOWY
Zajęcia
grupowe
PONIEDZIAŁEKOpole
18 - 19Babskie VocaLove
WTOREKOpole
17 - 18.30Taniec irlandzki
ŚRODAOpole
----------
CZWARTEKPrepsy 4, Prepsy 2
16.20 - 18.15
PIĄTEKOpole
17.15 - 18Prepsy 1
SOBOTAOpole
9.30 - 11.45Opole Youth Choir

Jeśli chcesz rozpocząć wielką przygodę z muzyką i śpiewaniem!

PREPSY (preparations for singing) to nic innego jak grupa dla kadetów chcących w przyszłości dołączyć do chórów, grup musicalowych, zespołów muzycznych lub podjąć solowe działania muzyczne.

Zajęcia dla śmiałków zaplanowane są tak, aby zaopatrzyły prepsów w najważniejsze umiejętności potrzebne każdemu wokaliście:
– podstawy poprawnego śpiewania,
– prawidłowa higiena głosu,
– śpiewanie z nut,
– śpiewanie w harmonii,
– improwizacja,
– praca nad dykcją, ćwiczenia logopedyczne,
– podstawy gry na instrumencie/akompaniowania sobie.

Na zajęciach, prepsy podzielone wiekowo, będą uczyły się czytania i pisania nut, pracy z solfeżem i innym autorskim materiałem, emisji głosu, dbania o zdrowie, śpiewania w harmonii (na głosy) i gry na instrumentach, czyli wszystkich umiejętności, które stanowią podstawowy ekwipunek wiedzy każdego wokalisty, a tym samym otwierają wiele ważnych drzwi, przed którymi wokalista nie posiadający umiejętności czytania nut, stanąć nie może.

Zajęcia odbywają się raz w tygodniu, a czas trwania to 45 minut dla Prepsów 1 (7-9 lat, 140zł/miesiąc) oraz 60 minut dla grupy 10 – 12 lat i grupy 13 – 15 lat (170zł/miesiąc). Zapewniamy materiały edukacyjne, dostęp do instrumentów na zajęciach, mnóstwo radości i atmosferę przepełnioną pasją.

***Aby dołączyć do grupy należy umówić się na przesłuchania, podczas których zostaną poddane ocenie predyspozycje dziecka. Kandydat zaprezentuje dwie piosenki, jedną obowiązkowo w języku polskim.

Loading...

Contact

Magdalena Wójcik-Gugulska
tel. 0048 884 032 999
email: gugulska.shop@gmail.com

© 2023 Magda W. Gugulska. All rights reserved.